منشور اخلاقی

 

به بِسم الله می خوانم خُدا را                                 زِ مُشتی خاک ، آدم ساخت ما را

 

انجمن صنفی تخصصی کارفرمایی آموزشگاه های آزاد آموزش فنی و حرفه ای صنایع دستی شهر اصفهان

 


 

 

  1. هیئت مدیره و کلیه اعضا انجمن صنفی تخصصی صنایع دستی براین باورند : که این اجتماع به لطف خداوند صورت گرفته و باید براساس همبستگی و اتحاد بر تداوم و پویایی آن تلاش بی وقفه داشته باشند.
  2. هیئت مدیره و کلیه اعضا انجمن صنفی تخصصی صنایع دستی براین باورند : با رعایت نظم ، آراستگی، وقار، مسئولیت پذیری، وقت شناسی، عزت ، احترام و تکریم از مراجعان از مهم ترین وظایف و مسئولیت های یک هنرمند می باشد.
  3. هیئت مدیره و کلیه اعضا انجمن صنفی تخصصی صنایع دستی براین باورند : انجام امور هنرمندان ، هنرجویان و مربیان آموزشی را در کوتاهترین زمان ممکن ضروری دانسته  و کوشش خواهند نمود تا از اتلاف وقت دوری گزینند.
  4. هیئت مدیره و کلیه اعضا انجمن صنفی تخصصی صنایع دستی براین باورند : که هرگونه اطلاع رسانی در حوزه فعالیت های خود را با اطلاعات دقیق  و توضیحات کافی را برای همدیگر مجدانه و صادقانه داشته باشند.
  5. هیئت مدیره و کلیه اعضا انجمن صنفی تخصصی صنایع دستی براین باورند : استقبال خود را بر اساس  پذیرفتن انتقاد و پیشنهاد اعلام و درجهت ارج نهادن به نظرات ارباب رجوع از آن در زمینه های رشد و ارتقاء انجمن استفاده نمایند.
  6. هیئت مدیره و کلیه اعضا انجمن صنفی تخصصی صنایع دستی براین باورند : دروغ منشا  و ریشه تمامی گناهان است و پایه های تهمت ، غیبت و افتراء را تقویت خواهد نمود پس برای آسایش و آرامش روحیات احساسی و لطیف هنرمند از این خصیصه که پست ترین صفت  و از رزائل اخلاقی به شمار می آید.

 

 

 


 

 

 

برچسب ها: صنایع دستی, منشوراخلاقی

ایمیل